Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Burun Estetiği

Burun Estetiği, 2021 fiyatları, Ankara Estetik Cerrah

Burun Estetiği

Burun ameliyatı için bize başvuran hastalarımız hemen her yaş grubundan olabilmektedir. Özellikle 18 yaşından önce burun ameliyatı yapmayı tercih etmesek de bazen hastalarımız ruhsal be fiziksel gelişimlerini tamamladılarsa ailelerinin de rızası ile burun ameliyatlarını 18 yaşından önce de yapabilmekteyiz. Hastalarımız bize genellikle üç şikayetle başvuruyor. Bunlardan birisi burunda şekil bozukluğu, ikincisi ve daha nadir olan burundan nefes almada güçlük, bir diğeri de daha önce burun ameliyatı olmuş olmaları. Biz bunların tamamını aynı seansta bir arada çözebilmekdeyiz.

Aynı zamanda daha önce burun ameliyatı olmuş hastalarımızın da revizyon ameliyatlarında en sağlıklı en iyi şekilde gerçekleştirebilmekteyiz. Amaliyet için bize başvuran hastalarımızın öncelikli üç boyutlu görüntülerini alarak hastalarımızın beklentilerini anlıyoruz. Hastalarımızın kafalarında canlandırdıkları burun şeklini 3 boyutlu similasyonlar yaparak onlara bunu canlı olarak gösterme şansımız oluyor.

Sonrasında bir plan doğrultusunda ameliyatlarını gerçekleştiriyoruz. Burun ameliyatlarımız genel anestezi altında yaklaşık 1,5 saat süren ameliyatlardır. Hastalarımız sabah hastaneye gittiklerinde anestezi için gerekli rutin tetkikleri yapılıyor ve arkasından ameliyat süreci gerçekleştiriliyor. Ameliyatı tamamladıktan sonra hastalarımız odalarına çıkıyorlar ve birkaç saatlik dinlenme sürecinden sonra evlerine gidebiliyorlar. Hastalarımızın ameliyat sürecinde veya sonrasında herhangi bir ağrı beklemiyor. Ameliyat sürecimiz tamamen ağrısız ben bunu hastalarıma rahatlıkla garanti edebiliyorum.

Ameliyat sonrası hastalarımızı kontrol süreci bekliyor. Yaklaşık 3 gün sonra hastalarımızı çağırıp eğer içine silikon kanüllerden koyduysak onları çıkarıyoruz. Birinci haftada da üzerindeki ateli çıkardıktan sonra tamamen teferruatlarımız sona ermiş oluyor. Sonrasında da hastalarımızın burnunun şeklinin oturması sırasında daha seyrelen kontrollerle yanlarında oluyoruz.

Yeni Blog Yazıları