Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Rinoplasti

Rinoplasti, 2021 fiyatları, Ankara Estetik Cerrah

Tüm yaş gruplarında yüz güzelliğini olumlu etkileyen en önemli ameliyat rinoplastidir. Son derece kısa ve basit bir süreçle hastanın hayatını değiştirebilmekte sonrasında kendisini daha mutlu ve özgüvenli hissetmesini sağlamaktadır. Rinoplasti burun estetiği ameliyatı da yine günübirlik bir süreçte gerçekleşmekte, yaklaşık 1,5 saat sürmekte ve ameliyat sonrasında hastanın hemen günlük hayatına dönmesini müsaade etmektedir.

Ameliyat sonrası süreç tamamen ağrısızdır, göz altlarında oluşabilecek küçük Morluklar yaklaşık bir haftalık süreçte bunun üzerine konulan atelin alınmasına kadar tamamen geçmektedir. Şekil bozukluğu ile birlikte nefes alma problemi de olan hastaların bu rahatsızlığı aynı ameliyat sürecinde hastanın sonraki yaşantısında hiçbir olumsuzluk katmayacak şekilde çözülebilmektedir.

Bu işlem sonrasında tampon kullanılmamakta sadece splint denilen silikon kanüller uygulanmaktadır. Kanüllerin Burunda kalma süresi üç gün kadardır. Bu üç gün zarfında hasta burnundan nefes almakta bir miktar güçlük çekse de kanüller çıkarıldıktan sonra hayatında almadığı kadar rahat nefes alabilmektedir.

Ameliyat sonrasında yedinci günde atel ve dikişlerin alınması ile hastanın ameliyat olduğunu bile anlamak imkansız hale gelir. Elbette ameliyat sonrası bir miktar ödem olacak bu ödemin çoğu ilk birkaç haftada kalan az kısmı ise sonraki birkaç ayda tamamen geçecektir.

Yeni Blog Yazıları