Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Popo Estetiği

Popo Estetiği, 2021 fiyatları, Ankara Estetik Cerrah

Popo Estetiği

Popo estetiği için bize başvuran hastalarımızın şikayetleri kalçanın üst tarafında boşluk ve kalçanın alt tarafına doğru sarkıklık şeklindedir. Biz bu hastalarımıza iki yöntem öneriyoruz bunlarla ilgili. Birincisi kalıcı ve ömürlük bir uygulama olan kalça protezi. Kalça protezi silikon protezlerden oluşur.

İki kalçanın arasından açtığımız küçük kesilerden genel anestezi altında iki tarafa da hastanın vücuduna uygun ve kendisinin de büyüklüğünü uygun bulduğu protezleri yerleştiriyoruz. Ameliyat sonrası hastalarımızı zor bir süreç beklemiyor. Yara iyileşmesi vs. gibi süreçlerden sonra hastalarımız rahatlıkla normal hayatlarına devam ediyorlar.İkinci yöntemimiz ise brazilian butt lify olarak bilinen kalçaya bir miktar yağ dolgusu bir miktarda lazer liposuction uyguladığımız yöntem.

Hastanın bacaklarından ya da karnından aldığımız yağları hastamızın kalçalarının genellikle daha sönük olan üst kısımlarına enjekte ediyoruz. Aynı zamanda kalça ile bacak arasında ki Bileşke ye de lazer liposuction uyguladığımız da hastalarımızın daha dikme yuvarlak kalçaları oluyor. Buda son yıllarda kalça estetiğinde çok önemli yöntemlerden bir tanesi ve çok da yüz güldürücü sonuçları var.

Her iki yöntemde de hastalarımızı ameliyat sonrasında çok zor süreçler beklemiyor. Bir miktar ödem, şişlik bir miktar da belki olabilecek morlukla hastalarımıza 3 hafta kadar korse takmalarını öneriyoruz. Daha sonrasında da hastalarımız rahatlıkla günlük hayatlarına devam edebiliyorlar.

Yeni Blog Yazıları