Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Post Bariatrik Cerrahi

Post Bariatrik Cerrahi, 2021 fiyatları, Ankara Estetik Cerrah

Post Bariatrik Cerrahi

Son yıllarda obeziteyi kader olmaktan çıkartan bariatrik cerrahi dediğimiz tüp mide, mide küçültme gibi ameliyatların yaygınlaşması ile çokça kilo veren hastalarımız sarkma şikayetleri de oldukça arttı. Bu tür ameliyatları geçiren hastalar ya da belki kendi iradeleri ile spor ile diyet ile zayıflayan hastaların derileri genişlediği için bu zayıflama sonrasında deri tekrar eskisi gibi toparlanamıyor.

Biz bu hastalarımıza post bari atrik cerrahi dediğimiz bir takım sıkılaştırma germe işlemlerini uyguluyoruz. Fazlaca kilo veren hastalarımızın özellikle kolları, memeleri, karınları ve her iki bacaklarında sarkmalar meydana gelebiliyor. Biz ameliyatla bu sarkmaları ortadan kaldırabilmekdeyiz. Kol germe işlemi, karın germe işlemi, meme küçültme işlemi, uyluk germe işlemi post bariatrik cerrahi çerçevesinde giren cerrahi işlemlerdir.

Biz hastalarımıza şikayetlerine göre bunları tek tek ya da hepsini bir arada yapabilmekteyiz. Ameliyat sonrasında hastalarımızın ameliyat ettiğimiz bölgelerine birer korse uyguluyoruz. Ameliyat sonrasında da onları yara bakımı ve iz bakımı gibi süreçler bekliyor. Fazla kilolarından kurtulan hastalarımız bizim de yaptığımız bu işlemlerle deri sarkmalarından da tamamen kurtulup daha fit ve daha güzel bir vücuda kavuşuyorlar.

Yeni Blog Yazıları